۱۰ ربات پرکاربرد تلگرام

پرکاربرد ترین ربات های تلگرام

تلگرام به عنوان یکی از پرطرفدارترین پیام‌رسان‌های جهان، نه تنها برای مکالمات شخصی و گروهی استفاده می‌شود، بلکه به لطف قابلیت‌های نوآورانه‌اش، فضایی مناسب برای علاقه‌مندان به فناوری و نوآوری نیز فراهم کرده است. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های تلگرام را می‌توان امکان استفاده از ربات‌ها دانست که می‌توانند کارهای متنوع و پیچیده‌ای را به صورت اتوماتیک انجام دهند.

در این مقاله، قصد داریم به معرفی ده ربات پرکاربرد تلگرام که در حوزه‌های مختلفی فعالیت دارند، بپردازیم و نحوه استفاده از آن‌ها را نیز توضیح دهیم.

ربات‌ها تجربه استفاده از تلگرام را به یک سطج جدیدی برده‌اند و با استفاده از آن‌ها می‌توان از تمام قابلیت‌های دنیای گسترده تلگرام استفاده کرد. در ادامه این مقاله از تاپ تینگ به معرفی 10 ربات پرکاربرد تلگرام خواهیم پرداخت.

 

1- ربات تلگرام Skeddy (@SkeddyBot)

این ربات ابزاری برای یادآوری است و با استفاده از آن می‌توان چیزهایی را که نیاز دارید، به شما یادآوری شود و دقیقا مثل یک اتوماسیون عمل می‌کند . کار با آن بسیار ساده است تنها کافی است چیزی که می‌خواهید به شما یادآوری شود را در قالب یک متن ساده به ربات بدهید و سپس زمان و تاریخ مورد نظر خود و زمان منطقه چغرافیایی خود را تنظیم کنید تا در زمان تنظیم شده پیام موردنظرتان به شما یادآوری شود.

 

2- ربات تلگرام Botfather (@botfather):

‌Botfather  یه ربات رسمی است که توسط خود تلگرام ایجاد شده و کاربران با استفاده از آن می‌توانند  انواع ربات‌های مختلف را براساس نیاز خود ایجاد کنند و به نوعی می‌توان این ربات را یک نقطه شروعی برای انواع ربات‌های تلگرام در نظر گرفت.

 

3- ربات تلگرامی convert(@newfileconverterbot)

این ربات مثل یک جادوگر عمل می‌کند زیرا  می تواند در کمترین زمان ممکن هر فرمت فایلی را به دیگری تبدیل کند و فقط کافی است یک فرمت فایل را از گوشی یا سیستم خود به ربات دهید و انتخاب کنید که برای خروجی آن چه فرمتی را می‌خواهید تحویل بگیرید.

 

 

4- DropMail.me (@DropMailBot)

پرکاربردترین ربات های تلگرام – ربات ایمیل ساز تلگرام

آدرس ایمیل‌های یک‌بار مصرف بهترین انتخاب برای افراد و موقعیت‌هایی است که افراد نمی خواهند آدرس ایمیل خود را با همه به اشتراک بگذارند و با این کار می‌خواهند از شر ایمیل های اسپم خلاص شوند.

در روند استفاده از این ربات برای تکمیل فرآیند خود می توانید نامه های تأیید یا فعال سازی دریافت کنید و ده دقیقه پس از استفاده از ایمیل برای ثبت نام در پلتفرم ها ایمیل مربوطه حذف خواهد شد.

 

 

5- sticker downloader bot(stickerdownloadbot)

پرکاربردترین ربات های تلگرام – ربات استیکر تلگرام

همانطور که می‌دانیم تلگرام نسبت به سایر شبکه‌های احتماعی دیگر دارای استیکرهای مختلف و بسیار زیادی است که با کمک این ربات می‌توان هریک از استیکرهای مورد علاقه خود در تلگرام را به سایر شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز منتقل کرد و

تنها کافی است هر آنچه مدنظرتان هست را به این ربات وارد کرده تا استیکر موردنظر خود را در فرمت

بتوانید دریافت کنیدJPEG , PNG وWEBPE

 

 

6-QUIZ bot(@OUIZbot)

پرکاربردترین ربات های تلگرام – ربات آزمون ساز تلگرام

به کمک این ربات می‌توان انواع آزمون‌های مختلف را طراحی کرد که آزمون‌های چهارگزینه‌ای یکی از انواع متداول آن‌هاست . هم‌چنین این ربات قابلیت ایجاد محدودیت زمانی در پاسخ‌گویی به سوالات را دارد به نحوی که پس از پایان آزمون به صورت خودکار دیگر نمی‌توان به سوالات پاسخ داد و با استفاده از آن می‌توان پس از پایان آزمون نتایج را در گروه ها و چت‌ها منتشر کرد.

 

 

7- ربات تلگرامی file to bot(@filetobot)

با استفاده از این ربات تلگرامی محبوب و پرکاربرد می‌توان تمام فایل‌های مورنظر خود را در داخل فضای اپری آپلود کرده تا در

آینده برای دسترسی به آن دچار مشکل نشد.

 

9-ربات trello bot (@trello_bot)

این ربات یک انتخاب عالی برای مدیریت و تقسیم وظایف در تیم شما می‌باشد.

. با افزودن تابلوهای Trello خود به ربات، نه تنها می‌توانید کارت‌های جدید بسازید و آن‌ها را ویرایش کنید، بلکه حتی اعلان‌هایی برای تغییرات دریافت می‌کنید.

به صورت کلی ربات Trello برای شما نقش یک تقویم برنامه‌ریزی و یادآور را بازی میکند.

 

10- ربات تلگرامی Babelgram (@BabelgramBot):

این ربات نقش یک مترجم هم‌زمان را برای گروه یا کانال تلگرامی شما ایجاد می‌کندو نحوه فعالیت آن به این صورت است که بعد از فعال کردن آن در چنل خود و انتخاب زمان مورد نظر به محض اینکه محتوایی در آن چنل قرار گیرد به صورت اتوماتیک به زبان انتخابی شما ترجمه می‌شود و با توجه به اینکه ترجمه به طور هم‌زمان انجام می‌شود جریان چت روال طبیعی خود را طی می‌کند.

در این مقاله سعی بر آن بوده است تا به بررسی توانمندی های چندین ربات برجسته تلگرام بپردازیم . این ربات ها نشان دهنده قدرت و امکانات فناورانه‌ی تلگرام در خدمت به کاربران است. امیدواریم که با استفاده از آنها تجربه ی استفاده ی شما از تلگرام به مراتب بهبود یابد .

 

 

 

خروج از نسخه موبایل
رفتن به نوار ابزار