معرفیمعرفی اشخاص

بهترین سئو کارهای ایران

10 تا از بهترین سئو کار های ایرانی

با رشد فراگیر اینترنت و آشنایی بیشتر مردم با این فضا و همچنین به موازات آن رشد کسب و کارهای اینترنتی در سال های اخیر در ایران، موج وسیعی از راه اندازی کسب و کار ها در این فضا را شاهد بودیم. یکی از چالش های اساسی کارفرما ها و صاحبان کسب و کار ها در این فضا، پیدا کردن کارشناس و متخصص سئو حرفه ای بوده تا بتوانند با خیال راحت پروژه های خود را در این فضا رشد دهند. در ادامه این مقاله به معرفی بهترین سئو کارهای ایران خواهیم پرداخت.

طبیعتا فاکتور های مختلفی برای سنجش کیفیت کار کارشناسان سئو وجود دارد که هر یک از این فاکتور ها میتواند برای کارفرما و کسب و کار حائز همیت باشد، ما در اینجا المان ها و فاکتور های مختلفی مثل : تعداد پروژه های انجام شده، اهمیت و اندازه پروژه ها، سابقه کار و… را برای معرفی بهترین سئوکاران ایران در نظر گرفته ایم.

قبل از معرفی لیست کامل 10 سئو کار خوب و برتر ایرانی، ابتدا به معرفی برخی از فاکتور های مهم یک متخصص سئو کار خوب میپردازیم تا دید اولیه و کافی را به کارفرما ها و صاحبان کسب و کار ها داده باشیم تا بتوانند در انتخاب خود، سریع تر و راحت تر تصمیم گیری کنند.

یک سئوکار حرفه‌ای باید دارای مهارات و ویژگی‌های خاصی باشد تا بتواند به بهبود رتبه وب‌سایت‌ها در موتورهای جستجو کمک کند. در زیر ویژگی‌هایی که یک سئوکار حرفه‌ای باید داشته باشد آورده شده است:

 

1.دانش فنی:

– در ابتدا یک سئوکار خوب باید درک عمیق از الگوریتم‌ها و روش‌های کار موتورهای جستجو داشته باشد.
– شاید یکی از مهم ترین ویژگی سئو کار خوب را بتوان توانایی استفاده از ابزارها و منابع مختلف سئو دانست.
– به تجربه میتوان گفت که آشنایی با مباحث فنی مانند کدنویسی HTML، CSS و JavaScript میتواند به تعامل کارشناس سئو با تیم کسب و کار کمک شایانی کند.

 

2.تحلیلگری و تفکر تحلیلی:

– توانایی تحلیل داده‌ها و نتایج مختلف برای بهبود عملکرد سئو.
– درک عمیق از گزارش‌ها و اطلاعات تحلیلی.

 

3.نویسندگی و ارتباطات:

– درست است که بسیاری از کارشناسان سئو وظیفه تولید محتوا را بر عهده نمیگیرند، اما توانایی نوشتن محتوای بهینه برای وب‌سایت با توجه به الگوهای سئو یکی از موارد اولیه و پایه ای است که یک سئو کار باید بتواند به خوبی از عهده آن برآید. این مورد همچنین میتواند در کنترل هر چه بهتر محتوا توسط متخصص سئو کمک شایانی کند.
– مهارت‌های ارتباطی بالا برای همکاری با تیم‌های مختلف.

همچنین بخوانید :  معرفی بهترین سایت فروش آهن آلات

 

4.تجربه پروژه‌های موفق:

– داشتن سابقه کار و تجربه در بهبود رتبه وب‌سایت‌ها، در این بخش صرفا منظور من کمیت و تعدد پروژه هاست و طبیعتا به هر میزان این تعدد افزایش پیدا کند، میتواند نشانه ای از تجربه ی یک سئو کار باشد..
– نمونه‌های موفق از پروژه‌هایی که بهبود سئو را به دنبال داشته‌اند.کیفیت پروژه های سئو. در این بخش منظور ما کلمات و بیزنس هایی است که یک سئو کار در طول تجربه خود انجام داده است.

 

5.آگاهی از فناوری اطلاعات:

– آشنایی با فناوری و تکنولوژی های مرتبط با حوزه وب و کامپیوتر یکی از اصلی ترین و پایه ای ترین ویژگی های یک کارشناس سئو محسوب میشود.

 

6. وانایی مدیریت پروژه:

– مهارت در برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه‌های سئو.
– توانایی تنظیم اهداف و اجرای راهبردهای سئو.

 

10.خلاقیت و نوآوری:

– توانایی ارائه راهکارهای خلاقانه برای بهبود سئو.
– استفاده از نوآوری در راهبردهای بهینه‌سازی.

ترکیب این ویژگی‌ها و مهارت‌ها به یک سئوکار حرفه‌ای کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن وب‌سایت‌ها را بهینه‌سازی کند و در نتیجه رتبه‌بندی بهتری در موتورهای جستجو داشته باشد. در ادامه این مقاله از تاپ تینگ به معرفی بهترین سئو کارهای ایران میپردازیم.

 

1- محسن طاووسی – بهترین سئوکاران ایران

بهترین سئو کار های ایران
بهترین سئو کار های ایران

محسن را میتوان یکی از سئو کار های با تجربه ایران دانست که یکی از ویژگی های اصلی او، تعداد پروژه های انجام شده و همچنین تکیه او بر تجربه حاصل از تست ها و آزمون خطاهای او در این حوزه است. محسن طاووسی یکی از کارشناسان سئوی ایرانی است که دلیل و برهان برای رد یا تایید یک نظریه در سئو را اصل کاری خود قرار داده است.

از جمله پروژه های موفق و بزرگ محسن طاووسی :آنتن، نماشا، جاباما و…

همچنین بخوانید :  10 آرایشگاه خوب زنانه تهران

 

2- بابک بنیادی

بهترین سئو کارهای ایران
بهترین سئو کارهای ایران

بابک بنیادی یکی دیگر از کارشناسان سئوی موفق ایرانی است که بیشتر به نمونه کارهایش در حوزه دیجیتال مارکتینگ شناخته میشود. تجربه کاری او در پروژه های بزرگی چون : اسنپ،زورق و… و موفقیت او در این پروژه ها، او را به یکی از کارشناسان خوب سئو ایران تبدیل کرده است.

 

3- امین اسماعیلی

سئوکاران خوب ایرانی
سئوکاران خوب ایرانی

امین اسماعیلی نیز یکی دیگر از سئو کاران موفق ایرانی است که با توجه به دانش آکادمیک او در حوزه IT و همچنین تجربه او در پروژه های بزرگ، میتوان او را یکی از کارشناسان و متخصصان خوب سئو ایران دانست.
رزومه موفق او در پروژه هایی چون رونیک، وبسیما و… نشان از توانایی بالای این سئو کار دارد.

 

4- مهدی مرادی

مهدی مرادی یکی از کارشناسان سئو موفق در ایران است که با تکیه بر دانش آکادمیک و همچنین تجربه بالای او در پروژه های موفق ایران، توانسته در حوزه های مختلف سئو و دیجیتال مارکتینگ در ایران بیزنس های مختلفی را به رشد رسانده باشد. اورا میتوان یکی از موفق ترین کارشناسان مسلط به حوزه دیجیتال مارکتینگ و همچنین یکی از مشاوران خوب حوزه سئو دانست.
فعالیت های او در پروژه ای بزرگی و مختلفی چون : آهن پرایس، آی تی تلکام، لینکیار و همچنین چند پروژه در خارج از کشور، نشان از توانایی بالای این متخصص سئو دارد.

راه های ارتباطی :

وب سایت شخصی : مهدی مرادی

 

5- رضا شیرازی

متخصصین سئو ایران
متخصصین سئو ایران

رضا شیرازی که یکی قدیمی تریو با سابقه ترین سئوکاران ایران به شمار می آید. از ویژگی های اصلی رضا شیرازی میتوان به تسلط او بر برنامه نویسی در حوزه وب و همچنین بازاریابی اینترنتی اشاره کرد.
نمونه کار های رضا شیرازی در بیزنس های مختلفی چون : نی نی سایت، وب سایت خبری ساعت 24، خبر آنلاین و… نشا از قدرت بالای این سئوکار دارد.

 

6- محمد شهپری – بهترین سئو کارهای ایران

بهترین سئو کارهای ایران
بهترین سئو کارهای ایران

محمد شهپری را یکی از موفق ترین کارشناسان دیجیتال مارکتینگ و یکی از بهترین مشاوران حوزه سئو در ایران دانست. نمونه کار های او در سایت ها و بیزنس های مختلفی مثل :مبین نت، ایران سرور، الوپیک و.. نیز از جمله رزومه های موفق این کارشناس سئو خوب ایران است.

همچنین بخوانید :  معرفی 10 بهترین سایت های آموزش آنلاین ایران

 

7- امیر قمصری

سئوکاران حرفه ای ایران
سئوکاران حرفه ای ایران

امیر یکی از سئو کار های خوب ایران در شهر مشهد است.امیر قمصری یکی دیگر از سئوکار های معروف و خوب ایران است که بیشتر با تجربه بالا در این حوزه و تست هایی که انجام داده است شناخته میشود. وب سایت خود او یعنی نیو سئو یکی از وب سایت های موفق حوزه آموزش سئو در ایران به شمار میرود که خود از نمونه کار های موفق او به شمار میرود.

 

8- میلاد شولی – بهترین سئو کارهای ایران

بهترین سئو کار ایران
بهترین سئو کار ایران

شاید بهتر بود که اسم میلاد شولی را در ابتدای این لیست قرار میدادیم. بدون شک او یکی از بزرگ ترین سئو کاران ایرانی است که با توجه به دانش بالای آکادمیک او در این حوزه، سبب موفقیت او در پروژه های بزرگی چون دیجی کالا و دیوار و… شده است. اما با توجه به عدم پذیرش او در پروژه های مختلف، نام او را در پایین این لیست قراردادیم. همانطور که در بالا اشاره شد، دیجی کالا را میتوان یکی از نمونه کار های موفق او دانست.

 

9- مهران منصوری فرد

بهترین سئو کارهای ایران - مهران منصوری فرد
بهترین سئو کارهای ایران – مهران منصوری فرد

مهران منصوری فرد که بیشتر به مقالات و اموزش های خوب و جامع در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ شناخته میشود، یکی از بهترین و قدیمی ترین سئو کار های ایرانی به شمار میرود. مهران منصوری فرد، یکی از اساتید قدیمی حوزه سئو به شمار میرود که پروژه های خوب او از جمله : آرمانیک، مدیر وب و… نشان از تسلط کافی او در این حوزه دارد.

 

10- امید دندان نما

امید دندان نما نیز یکی دیگر از قدیمی های صنعت سئو در ایران است که علاوه بر مدیریت و پیاده سازی پروژه های سئو، به تدریس در این حوزه پرداخته است. امید یکی از سئوکاران موفق ایرانی است که با استفاده از ابزار ها و شبکه های بک لینک شخصی که دارد، کمک شایانی به بیزنس های مختلف این حوزه کرده است.
نمونه کارهای موفق امید دندان نما در حوزه سئو : تاپ فروش، بانه انتخاب و…

وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا