خودرو

10 خودروی پر سرعت دنیا

سریع ترین ماشین های جهان

سرعت، آدرنالین، شاید در دنیای امروزه بشر، هیچ شی ای در دنیا مثل اتوموبیل، این دو را کنار هم گره نزده باشد، تجربه سرعت آن هم با خودرو های سریع دنیا… . ما در این لیست به معرفی بهترین و سریع ترین ماشین های دنیا خواهیم پرداخت. در ادامه همراه تاپ تینگ باشید.

 

شرکت های خودرو سازی در دنیا همیشه به دنبال معرفی، خودرو های پر سرعت خود هستند و این رقابت باعث شده این لیست هر ساله تغییر کرده و ماشین های مهتلفی به عنوان پر سرعت ترین ماشین دنیا معرفی شود. از این رو ما در این لیست همیشه با به روز رسانی این مقاله سعی در معرفی سریع ترین خود رو های جهان برای شما خواهیم بود.

 

10- Noble M600 – سریع ترین ماشین جهان

Noble M600 - سریع ترین ماشین جهان

خودروی پر سرعت کمتر شناخته شده Noble M600 ممکن است همیشه با ماشین هایی مانند بوگاتی ذکر نشود اما 225 مایل در ساعت آن را در لیست ما از سریعترین اتومبیل های جهان قابل توجه می کند.

 

9- Zento STI – سریع ترین ماشین جهان

Zento STI - سریع ترین ماشین جهان

همانند Noble M600 که در بالا ذکر شد، Zento STI یکی از آن خودروی پر سرعت است که یکی از خودرو های پر سرعت کمتر شناخته شده در بین دوست داران هیجان به شمار میرود، اما جالب است بدانید که این خودروسرعتش در حدود 233 مایل در ساعت است.

: Gaurang Patkarعکس (ویکیمدیا)

 

8- مک لارن F1 – سریع ترین ماشین جهان

مک لارن F1 - سریع ترین ماشین جهان

مک لارن F1 قطعا یکی از قدیمی ترین اعضای این لیست است اما سرعتی مغدل با 240 مایل در ساعت، آن را تبدیل به نقطه عطفی در بین خودروی پر سرعت جهان کرده است.

همچنین بخوانید :  ۱۰ ماشین محبوب خانم‌ها در سال 2023

 

7 – Koenigsegg CCX – سریع ترین ماشین جهان

Koenigsegg CCX - سریع ترین ماشین جهان

در 245 مایل در ساعت Cox Koegnigsegg ممکن است سریع باشد، اما این شرکت دارای یک پسر بزرگ جدید در بلوک است که بعدا در لیست قرار می گیرد.

 

6 – Saleen S7دوقلو توربو – سریع ترین ماشین جهان

Saleen S7دوقلو توربو - سریع ترین ماشین جهان

Saleen S7 Twin Turbo یکی از اعضای قدیمی تر از سریعترین اتومبیل های جهان است اما با سرعت 248 مایل در ساعت می تواند با آن بحث کند اما هنوز در لیست سال ها پس از آنکه اولین بار تولید شد.

 

 

5- SSCنهایی هوا – سریع ترین ماشین جهان

SSCنهایی هوا - سریع ترین ماشین جهان

SSC Ultimate Aero یکی دیگر از معروف ترین شناخته شده است، اما با سرعت 256 مایل در ساعت کامل می شود.

 

4- Koenigsegg Agera – سریع ترین ماشین جهان

Koenigsegg Agera - سریع ترین ماشین جهان

Koenigsegg Agera دارای سرعت بالا 260 مایل در ساعت است و یک لقمه ای برای تلفظ است، با این حال، آن را در آن وجود دارد با برخی از سریع ترین اتومبیل در جهان است و واقعا خود را نگه می دارد.

 

3 – بوگاتی ویرون – سریع ترین ماشین جهان

بوگاتی ویرون - سریع ترین ماشین جهان

بوگاتی Veyron آمد و استاندارد جدیدی را برای ماشین های سریع با سرعت بالا 265 مایل در ساعت به دست آورد. با این حال، از آن زمان تا کنون در مقابل یک تن از رقابت، از جمله برادر جوانتر، Chiron است.

 

 

2- Hennessey Venom GT – سریع ترین ماشین جهان

Hennessey Venom GT - سریع ترین ماشین جهان

Hennessey Venom GT پس از 270 کیلومتر در ساعت بی سابقه ای، نقطه ای را برای سریع ترین خودرو در جهان برگزار کرد اما با رقابت با بوگاتی، آن را کوتاه کرد.

همچنین بخوانید :  ۱۰ ماشین محبوب خانم‌ها در سال 2023

 

 

1- بوگاتی چیرون – سریع ترین ماشین جهان

بوگاتی چیرون - سریع ترین ماشین جهان

بهترین نقطه برای سریعترین ماشین در جهان، بین دو بوگاتی و Hennessey Venom GT پیشی گرفته بود. با این حال، بوگاتی Chiron همراه شد و رکورد را با سرعت بالای 288 مایل در ساعت شکست داد.

وب گردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا