پزشکیسبک زندگیمعرفی اشخاص

معرفی 10 تا از بهترین روانشناس های ایران

بهترین تراپیست ها و روانشناس های آنلاین

ما چقدر نسبت به نسل های گذشته خود کامل تر شده ایم، که بدون تذکر و بدون اجبار، به روانشناس مراجعه میکنیم. این جمله ای بود که چندی پیش یکی از دوستانم به من گفت. پذیرش، درک پذیرش، مفهوم کلی این جمله میتونست باشه. امروزه این تفکر که :”مگه من چه مشکلی دارم که پیش روانشناس برم” تا حد زیادی رنگ باخته و برعکس، کسانی را به ووفور میبینیم که درک کرده اند که در زندگی پر پیچ و خم بشر امروز، نیاز به یک تراپیست و روانشناس، در راهیابی تا چه حد میتواند کمک کننده باشد.

این مطلب به هیچ گونه تبلیغی بر مراجعه به روانشناسی و معرفی درمانگران خاصی نیست، و مخاطبین تاپ تینگ به خوبی با رسالت این رسانه آشنا هستند. ما در این مقاله قصد معرفی بهترین رواشناسان و تراپیست های آنلاین کشور است تا عزیزانی که قصد دریافت مشاوره به صورت آنلاین با بهترین تراپیست های کشور را دارند بتوانند از این طریق به لیستی از بهترین درمانگران به صورت آنلاین آشنا شوند.

البته حائز اهمیت است که ذکر کنیم، این به آن معنا نیست که ما در این مقاله فقط تراپیست های آنلاین را معرفی کرده ایم، بلکه روان درمانگرانی که مشاوره به صورت آنلاین ارائه نمیدهند را در این لیست نیز معرفی کرده ایم. هرچند اکثر آنها در دنیای دیجیتال امروزه، از ابزار های آنلاین برای خدمات رسانی استفاده میکنند.

 

1- دکتر بهمن متین پور – بهترین تراپیست آنلاین

دکتر بهمن متین پور - بهترین روانشناس های ایران
دکتر بهمن متین پور – بهترین روانشناس های ایران

در اولین شماره از لیست معرفی بهترین رواندرمانگران آنلاین، افتخار معرفی یکی از بهترین روانشناسان ایران را خواهیم داشت. دکتر بهمن متین پور، متخصص و رواندرماندگر بالینی با مدرک دکتری تخصصی در رشته روان شناسی بالینی است. دکتر متین پور یکی از روان درمانگر های خوب کشور است که مقالات متعددی را در مجلات معتبر علمی دنیا به چاپ رسانده است.

اصلی ترین رویکرد درمانی دکتر بهمن متین پور را میتوان ” اکت و طرحواره درمانی و همچنین اصلی ترین تخصص کاری ایشان را : درمان اضطراب، وسواس و مشاوره های پیش از ازدواج دانست.

از جمله خدمات دکتر بهمن متین پور:

 1. درمان اضطراب
 2. درمان وسواس
 3. درمان استرس

علاوه بر امکان دریافت مشاوره در سایت های مختلف ویزیت آنلاین در ایران، میتوانید در مراکز درمانی : کلینیک وارش،مرکز مشاوره دانشگاه شریف، بیمارستان مصطفی خمینی، مرکز مشاوره دانشگاه شاهد، کلینیک آل یاسین و کلینیک ارمغان اقدام به دریافت نوبت برای مشاوره حضوری کنید.

همچنین بخوانید :  10 جراح بینی برتر در ایران

 

2- دکتر رامین علوی نژاد- بهترین روانشانس آنلاین

دکتر رامین علوی نژاد - بهترین روانشانس آنلاین
دکتر رامین علوی نژاد – بهترین روانشانس آنلاین

دکتر رامین علوی نژاد یکی دیگر از روانشناسان با تجربه ایران است، ایشان دارای مدرک تخصصی روانشناسی و عضو انجمن روانشاسی آمریکا است. دکتر رامین علوی نژاد را میتوان از تراپیست های با تجربه ایران دانست که با بیش از یک دهه تجربه در زمینه های تخصصی : درمان وسواس، درمان اضطراب، مشاوره های پیش از ازدواج و… فعالیت دارد.

جهت دریافت ارتباط با دکتر رامین علوی نژاد، علاوه بر وب سایت های رزرو نوبت آنلاین، میتوانید از طریق وب سایت شخصی ایشان و همچنین مراجعه حضوری به مطب، اقدام به دریافت وقت از ایشان نمایید.

 

از جمله خدمات دکتر رامین علوی نژاد:

 • درمان وسواس
 • مشاوره فردی
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • درمان اضطراب
 • درمان اختلالات خوب
 • و…

 

3- دکتر کامیار سنایی – بهترین روان درمانگر

دکتر کامیار سنایی - بهترین روان درمانگر
دکتر کامیار سنایی – بهترین روان درمانگر

دکتر کامیار سنایی، یکی دیگر از بهترین روانشناس های ایران است که به نوعی میتوان گفت جغرافیای فعالیتی ایشان بیشتر بر خارج از مرز های کشور معطوف بوده و با توجه به برند شخصی ایشان نزد ایرانی های خارج از کشور، و همچنین تسلط خوب ایشان به زبان انگلیسی، بیشتر مراجعین ایشان، خارج از کشور هستند.
اما به طور کلی فعالیت ایشان فقط معطوف به خارج از کشور نیست و سرویس ها و خدمان روانشناسی ایشان برای هموطنان نیز فعال میباشد.

دکتر کامیار سنایی با مدرک دکتری روانشناسی از دانشگاه نورث کارولینای آمریکا و با رویکرد های خاصی چون هیپنوتراپی مشغول به فعالیت هستند.

اصلی ترین فعالیت مشاوره ی ایشان معطوف به وب سایت خود ایشان بوده و برای ارتباط با ایشان میتوانید از طریق وب سایت شخصی اقدام نمایید.

 

4- دکتر مستانه رنجبر – دکتر روانشناسی بالینی

دکتر مستانه رنجبر - دکتر روانشناسی بالینی
دکتر مستانه رنجبر – دکتر روانشناسی بالینی

سرکار خانم دکتر مستانه رنجبر را به جرات میتوان یکی از بهترین و مجرب ترین روانشناسان کشور دانست. ایشان تنها متخصص روانشناس کشور هستند که مفتخر به دریافت جایزه CRM شده اند.
جدایی از تخصص و تجربه بالای ایشان در حوزه رواندرمانگری و روانشاسی، جوایز و نظرات مراجعین ایشان، گواهی بر این مدعاست که بتوان او را یکی از بهترین درمانگران کشور دانست.

همچنین بخوانید :  10 کاری که باید هر شخصی قبل از مرگ خود انجام دهد

رویکرد اصلی ایشان را میتوان، درمان انواع وسواس و اضطراب و بیش فعالی بدون استفاده از دارو دانست. ایشان در همین راستا. یعنی درمان بدون دارو، چند مقاله در مجلات معتبر ایران و جهان به چاپ رسانده اند.

علاوه بر سایت های دریافت نوبت آنلاین، جهت رزرو وقت میتوانید از طریق وب سایت شخصی ایشان و یا همچنین مراجعه حضوری به دفتر ایشان در خیابان شریعتی، اقدام کنید.

 

5- دکتر امیر لشکری – روانشناس های خوب آنلاین

دکتر امیر لشکری - روانشناس های خوب آنلاین
دکتر امیر لشکری – روانشناس های خوب آنلاین

جناب آقای دکتر لشکری یکی دیگر از پزشکان مجرب و با تجربه در حوزه روانشناسی بالینی و یکی از بهترین روانشناس های ایران هستند. ایشان جز معدود پزشکان موفق در حوزه روانشناسی و همچنین مدرس دانشگاهی در سطح کشور هستند.
ایشان دارای مدرک دکتری تخصصی روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران بوده و با رویکرد هایی چون درمانگری وجودی و همچنین تمرکز بر هیجان، اقدام به درمان مراجعین خود میکنند.

علاوه بر سایت های نوبت دهی روانشناسی در ایران، میتوانید با مراجعه حضوری به مطب و یا از طریق وب سایت شخصی ایشان، اقدام به دریافت نوبت کنید.

 

6- دکتر توحید اکبروند – متخصص روانشناس و تراپیست

دکتر توحید اکبروند - متخصص روانشناس و تراپیست
دکتر توحید اکبروند – متخصص روانشناس و تراپیست

دکتر توحید اکبروند یکی از متخصصین روان تحلیلی فردی و همچنین مشاوره زوجین خوب و درجه یک در کشور به شمار میروند. ایشان یکی از پرکارترین پزشکان موفق در حوزه روانشناسی و عضو انجمن روانشناسی آمریکا هستند که سال ها با کلینیک های موفق و بزرگ کشور همکاری داشته و دارند.

از رویکرد های اصلی ایشان میتوان به روش های درمانی روان تحلیلی ، رفتاردرمانی شناختی، روان درمانی، شفقت درمانی، هیپنوتراپی، حساسیت زدایی و… دانست.

علاوه بر سایت های نوبت دهی روانشناسی در ایران، میتوانید با مراجعه حضوری به مطب و یا از طریق وب سایت شخصی ایشان، اقدام به دریافت نوبت کنید.

 

7- دکتر عاطفه عباسی – بهترین روانشناس های ایران

دکتر عاطفه عباسی - بهترین روانشناس های ایران
دکتر عاطفه عباسی – بهترین روانشناس های ایران

اگر به دنبال یک روانشنا خوب خانم هستید، پیشنهاد اکثر مراجعین در سایت های نوبت دهی آنلاین، سرکار خانم دکتر عاطفه عباسی هستند. ایشان جز پزشکانی هستند که گروه درمانی های خوبی را در تهران دایر و مدیریت میکنند.

همچنین بخوانید :  10 ویژگی افراد سالم

از اصلی ترین تخصص های ایشان میتوان به : درمان وسواس، درمان افسردگی، روانشناسی فردی، اختلالات خواب و… اشاره کرد.

شما جهت ارتباط با سرکار خانم دکتر عاطفه عباسی میتوانید از طریق وب سایت شخصی ایشان اقدام کنید.

 

8- دکتر امیر مهدی یوسفی – روان درمانگر آنلاین

 

دکتر امیرمهدی یوسفی، یکی از متخصصی خوب روان درمانی در کشور است که در حوزه های : شخصیت شناسی، توسعه فردی، سکستراپی و… فعالیت دارند.
ایشان یکی از متخصصینی هستند که علاوه بر حوزه های رایج روانشناسی و روان درمانی، در حوزه های کوچینگ و مهارت های تحصیلی نیز فعالیت دارند.

ایشان دانش آموزخته حوزه سکستراپی و هیپنوتراپیست که عضو انجمن ملی روانشناسی ایران نیز هستند.
یکی از راه های ارتباطی با دکتر امیرمهدی یوسفی، مراجعه حضوری به کلینیک یا وب سایت شخصی ایشان است.

از جمله خدمات کلینیک دکتر امیر مهدی یوسفی

 1. رشد فردی
 2. شخصیت شناسی
 3. سکستراپی
 4. زوج درمانی
 5. خانواده درمانی
 6. مشاوره پیش از ازدواج
 7. درمان وسواس

 

9- دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی – روانشناس برتر ایران

سرکار خانم دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی یکی دیگر از افراد لیست ما در معرفی بهترین روانشناس های ایران خواهد بود. ایشان یکی دیگر از درمانگر های خوب ایرانی هستند که عضو جامعه دانشگاهی بوده و جز اساتید خوب و مجرب حوزه روانشناسی به شمار میروند.

از جمله خدمات ایشان :

 • درمان وسواس
 • درمان افسردگی
 • درمان اضطراب
 • وراندرمانگری فردی
 • مشاوره ازدواج
 • مشاوره طلاق و…

شما جهت ارتباط با ایشان میتوانید علاوه بر وب سایت شخصی ایشان، از طریق سایت های رزرو نوبت مشاوره آنلاین اقدام نمیایید.

 

10- دکتر آزاده منتخبی – بهترین روانشناس های ایران

دکتر آزاده منتخبی - بهترین روانشناس های ایران
دکتر آزاده منتخبی – بهترین روانشناس های ایران

خانم دکتر آزاده منتخبی نیز یکی دیگر از بهترین روانشناس های ایران است که در این لیست جای دارند.
ایشان علاوه بر حوزه های رایج مانند درمان وسواس، درمان اضطراب و… در حوزه های مشاوره های مهاجرتی و فوبیا و… نیز فعالیت دارند.

علاوه بر سایت های آنلاین دریافت نوبت مشاوره ایشان به صورت حضوری در مرکز مشاوره مکث نیز فعالیت دارند.

وب گردی

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. خیلی ممنون از مقاله خوبتون.
  من تجربه مراجعه پیش آقای دکتر علوی نژاد رو دارم. خیلی خوب و با تجربه و با سواد بودن. و با یک تن صدای خیلی گرم و دوست داشتنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا