معرفیمعرفی کسب و کار

معرفی بهترین وکیل‌های تهران

معرفی 10 وکیل خوب تهران

قبل از انتخاب یک وکیل، باید اطلاعات کاملی درباره او به دست آورید و مطمئن شوید که وکیل انتخابی قادر است به نفع شما در حل مسائل و مشکلات حقوقی کمک کند. برای مثال، وکیل برتر در تهران باید تجربه‌ای گسترده در پرونده‌های مرتبط با دعاوی مختلف داشته باشد. زمانی که شما به جرمی متهم شوید و مدرکی برای اثبات بی‌گناهیتان وجود نداشته باشد، وکیل خوب باید از حقوق شما دفاع کرده و بی‌گناهیتان را در دادگاه ثابت کند. در ادامه، ما در این مقاله از تاپ تینگ به معرفی بهترین وکیل‌های تهران خواهیم پرداخت تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید.

 

۱. دکتر امین گلریز

بهترین وکیل های تهران - دکتر امین گلریز

آقای دکتر امین گلریز، یکی از برترین وکلای کشور و فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران را دارا است. همچنین، ایشان نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در ۴ جلد را به عهده داشته‌ و چندین مقاله‌ی علمی-پژوهشی منتشر کرده‌اند. همچنین، در پرونده‌های مهم وکالت کرده و با موفقیت فعالیت داشته‌اند. برای اخذ وکالت یا دریافت مشاوره با دکتر امین گلریز یکی از بهترین وکیل‌های تهران، می‌توانید با تعیین وقت قبلی تماس بگیرید:

شماره تماس: 09120899917

شماره تماس دفتر: 22732919-021

وب سایت دکتر امین گلریز

آدرس دفتر آقای دکتر امین گلریز: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک ۲، طبقه ۲

 

۲. آقای مسعود اسلامی مهر

بهترین وکیل های تهران - مسعود اسلامی مهر

آقای مسعود اسلامی مهر، وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کانون وکلاء مرکز و جزو بهترین وکیل‌های تهران هستند. ایشان با بیش از 22 سال سابقه کار وکالت، به عنوان رئیس هیئت مدیره مؤسسه حقوقی و داوری صلح صدرا فعالیت می‌کنند. تجربه طولانی آقای اسلامی مهر در شرکت‌های دولتی و خصوصی و همچنین انجام پرونده‌های قضایی خاص، او را قادر ساخته است تا خدمات مشاوره و وکالت در دعاوی حقوقی و تجاری و پرونده‌های کیفری، به ویژه در زمینه امور ملکی، ارائه دهد.

به منظور تحقق اهداف آقای مسعود اسلامی مهر به عنوان رییس موسسه حقوقی و داوری بین الملل صلح صدرا، یکی از اولین اولویت‌ها، ایجاد صلح و سازش بین افراد و انجام فعالیت‌های داوری در تمامی زمینه‌های حقوقی و تجاری است.

در صورت تمایل به اخذ وکالت از آقای مسعود اسلامی مهر، که یکی از وکلا ماهر و ماهر تهران هستند، با شماره تلفن‌های زیر می‌توانید با ایشان تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09121932428

تلفن تماس: 02126413766 – 02126413763 – 02126413112

نشانی: تهران، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک 38، واحد 2

لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات تماس ممکن است با گذشت زمان تغییر کرده باشد. قبل از مراجعه، بهتر است از صحت و اعتبار اطلاعات ذکر شده اطمینان حاصل کنید.

 

 

۳. محمد حاجیلو

بهترین وکیل های تهران - محمد حاجیلو

محمد حاجیلو که به عنوان یکی از بهترین وکیل‌های تهران شناخته می‌شود فعالیت‌های خود را به عنوان مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی انجام داده و با سابقه‌ای کافی و درخشان، در زمینه حقوقی و کیفری خدمات ارائه می‌دهد. تخصص اصلی آقای حاجیلو در زمینه پرونده‌های تجاری و ملکی است. سوابق و تخصص‌های آقای حاجیلو شامل موارد زیر می‌شود:

– تخصص در امور ملکی و امور سرقفلی و حق کسب و پیشه.

– تخصص در تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قرادادهای تجاری و بازرگانی.

– تخصص در امور تجاری و ورشکستگی.

– داوری در تمامی قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت‌ها.

– تنظیم قراردادهای داخلی و بین‌المللی.

– تخصص در جرائم اقتصادی.

– ارائه خدمات وکالت و مشاوره تخصصی در پرونده‌های مربوط به اسناد تجاری.

– ارائه خدمات تخصصی در زمینه‌های دیگر حقوقی و کیفری شامل خانواده، کلاهبرداری و جعل اسناد، انحصار وراثت و مصادره و غیره.

همچنین بخوانید :  10 کلینیک زیبایی برتر در تهران

آقای محمد حاجیلو با تجربه و تخصص خود به موکلین خود در امور حقوقی و کیفری کمک کرده و به صورت تخصصی در زمینه پرونده‌های تجاری و ملکی فعالیت می‌کند. برای انتخاب آقای محمد حاجیلو به عنوان وکیل، می‌توانید از راه‌های زیر با ایشان در تماس باشید:

– شماره تماس: 09121275588

– شماره تماس دفتر: 28425688-021

وب سایت آقای محمد حاجیلو

– آدرس دفتر آقای محمد حاجیلو: واحد 2، پلاک 38، کوچه یازدهم (دامغانی)، خیابان مصدق شمالی، منطقه ظفر در تهران.

با استفاده از شماره تماس فوق می‌توانید با آقای حاجیلو یکی از وکلای ماهر و ماهر تهران در تماس باشید.

 

 

۴. مونا ترابی

بهترین وکیل های تهران - مونا ترابی

مونا ترابی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز، با بیش از 10 سال سابقه‌ی موفق در زمینه وکالت، به عنوان یکی از موفق‌ترین وکلا‌ی ایرانی شناخته می‌شود. او همچنین کارشناس ارشد حقوق خصوصی و مدیریت موسسه حقوقی بین‌المللی عدالت آریایی است و با داشتن مجموعه‌ای قوی و ماهر در پرونده‌های متعدد کیفری و ملکی، به افتخار می‌اندازد. مونا ترابی با ارائه خدمات حقوقی و جزایی و تجاری، به تمام اشخاص، از جمله افراد حقیقی و حقوقی، در موارد زیر فعالیت می‌کند:

– وکالت در تمامی دعاوی حقوقی شامل امور ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک‌های تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد و خلع ید وکالت.

– وکالت در تمامی دعاوی کیفری شامل جرایمی نظیر کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا و ارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی، پول‌شویی، مطالبه دیه، قتل، جرایم رایانه‌ای و جرایم پزشکی.

– وکالت در دیوان عالی کشور.

– داوری در تمامی قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت‌ها.

– وکالت در کمیسیون‌های ماده صد شهرداری و کمیسیون‌های مالیاتی.

– تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و همچنین تمامی قراردادهای داخلی و بین‌المللی.

برای دریافت وکالت یا مشاوره با مونا ترابی یکی از بهترین وکیل‌های تهران و وکیل پایه یک دادگستری از شماره‌های زیر استفاده کنید:

شماره تماس خانم ترابی: ۰۹۱۲۱۹۷۹۷۵۰

شماره تلفن دفتر وکالت: ۲۲۰۹۷۰۹۰

آدرس دفتر وکالت:

  1. سعادت آباد، سرو غربی، نزدیک به میدان کتاب، پلاک ۱۲۹، طبقه ۵، واحد ۵۰۵
  2. ظفر، نفت (مصدق) شمالی، خیابان دامغانی (۱۱)، پلاک ۳۸، واحد ۲

 

 

۵. دکتر نصیر عبادپور

بهترین وکلای تهران - نصیر عباد پور
بهترین وکلای تهران – نصیر عباد پور

دکتر نصیر عبادپور فارغ‌التحصیل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و علامه طباطبایی بوده که بهترین وکیل‌های تهران است. او مدرس دانشگاه بوده و در حوزه‌های حقوقی و اجتماعی تالیفات و آثار علمی متعددی دارد. همچنین، وی در زمینه حقوق اجتماعی و مدنی فعال بوده و به عنوان یکی از مدافعان این حوزه شناخته می‌شود.

تیم حقوقی دفتر دکتر عبادپور از جمعیتی تشکیل شده که شامل همکاران و وکلا با دانش حقوقی قوی، تجربه کافی و توانمندی‌های برجسته است. آنها در زمینه‌های مختلف از جمله حقوقی، کیفری، ملکی، سرقفلی، ثبتی و غیره فعالیت می‌کنند. این تیم با تعهد و علاقه‌مندی بالا به رسیدگی به مسائل اجتماعی مشغول است.

با توجه به تجربه و تخصص در حوزه امور شرکت‌ها و قراردادهای تجاری، و همچنین بیمه‌های بازرگانی، وکالت در این زمینه به صورت ویژه و تخصصی مورد بررسی و استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، با توجه به مدیریت و نظارت بر امور حقوقی و قراردادهای دو شعبه دفاتر املاک عبادپور در خیابان‌های مطهری، وزرا (شعبه 1) و تهران (شعبه 2) و فعالیت تخصصی در زمینه پرونده‌های ملکی و سرقفلی، این دفتر را در رده‌ی برترین و ممتازترین دفاتر وکالت در این زمینه قرار داده است.

همچنین بخوانید :  معرفی 10 تا از بهترین رستوران های تهران

برای اعطای وکالت و دریافت مشاوره از دکتر نصیر عبادپور، می‌توانید با استفاده از شماره‌های زیر با ایشان تماس بگیرید.

شماره تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۷۱۵۰۲۶ – ۰۹۱۲۴۱۶۰۷۲۹

شماره تلفن دفتر: ۰۲۱۸۸۹۰۲۸۴۳

وب سایت شخصی : دکتر نصیر عبادپور

 

۶. بهاره فیض

بهاره فیض وکیل پایه یک تهران
بهاره فیض وکیل پایه یک تهران

بهاره فیض، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است. او دانش آموخته برتر حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران بوده و در رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران قرار دارد. با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی، بهاره فیض افتخار ارائه خدمات در زمینه‌های کیفری، ملکی، حقوقی، جزائی، تجاری، خانواده، ارث و … به تمام اشخاص حقیقی و حقوقی را دارد. خانم بهاره فیض یکی از بهترین وکیل‌های تهران بوده که خدمات حقوقی خود را در زمینه‌های متنوع ارائه می‌دهند. برخی از این خدمات عبارتند از:

– مشاوره و نمایندگی در دعاوی حقوقی مرتبط با ملکی، از جمله تنظیم سند، ابطال قرارداد و فسخ قرارداد.

– همکاری در رفع اختلافات مرتبط با قولنامه و مبایعه نامه.

– کمک به تخلیه ملک‌های تجاری، مسکونی و اداری.

– مشاوره و رفع اختلافات پیمانکاری.

– استرداد و رفع تصرف در ملکی.

– ارائه خدمات مرتبط با مطالبه خسارت و وجه.

– کمک در امور مربوط به هبه و اجاره.

– تخصص در دعاوی کیفری، شامل انتقال مال غیر قانونی، کلاهبرداری، اختلاس، ارتشا، خیانت در امانت، توهین، ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه، جرایم رایانه‌ای و جرایم پزشکی.

– خدمات متخصص در دعاوی خانوادگی، از جمله طلاق از سوی زوج و زن، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه زن، نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت، فرزندخواندگی و سرپرستی.

توجه داشته باشید که این فقط بخشی از خدماتی حقوقی ایشان بوده که برای سایر خدمات حقوقی می‌توانید با شماره‌های زیر ارتباط بگیرید.

تلفن همراه: 09124478815

وب سایت بهاره فیض وکیل

آدرس: تهران، خیابان وحید دستگردی(ظفر)، خیابان مصدق شمالی(نفت شمالی)، خیابان دامغانی(یازدهم)، پلاک 38، واحد 2

 

 

۷. دکتر محمد تقی زاده

بهترین وکلای تهران - محمد تقی زاده
بهترین وکلای تهران – محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده، یکی از بهترین وکیل‌های تهران که عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران است. ایشان هستند و به عنوان یکی از بهترین، موفق‌ترین و با تجربه‌ترین وکلا در تهران شناخته می‌شوند و فارغ التحصیل دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستند.

شکیبایی، سابقه درخشان، صداقت، پاسخگویی و دقت در نظرات مراجعین، به همراه ارائه راه‌حل‌های مناسب و پیگیری راسخانه در پرونده‌های وکالتی، باعث شده است تا دکتر محمد تقی زاده در جمع وکلای معروف کشور قرار بگیرند. در رزومه شغلی ایشان، سابقه وکالت در پرونده‌های بزرگ و مورد توجه نیز دیده می‌شود. همچنین، دکتر محمد تقی زاده مقالات علمی و پژوهشی داشته و در همایش‌های ملی و کشوری مقالات خود را ارائه نموده‌اند.

اگر هموطنان در اقصی نقاط ایران نیاز به تنظیم هرگونه دادخواست، شکایت، لایحه و قرارداد و … دارند، می‌توانند با آقای دکتر محمد تقی‌زاده تماس بگیرند. پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام‌رسان‌های مجازی، آقای دکتر محمد تقی‌زاده متن مورد نیاز را تنظیم و ارسال می‌کنند.

برای پذیرش وکالت یا مشاوره تلفنی یا حضوری، می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید:

– نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار سعادت‌آباد، نبش خیابان 32، پلاک 116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد 4

– تلفن همراه جهت مشاوره تلفنی: 09121722464

– شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 – 02186129690

 

۸. دکتر علیرضا صالحی فر

بهترین وکیل تهران - علی رضا صالحی فر
بهترین وکیل تهران – علی رضا صالحی فر

دکتر علیرضا صالحی فر، یک عضو هیأت علمی در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه خوارزمی تهران و یک وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۴ سال سابقه وکالت است و جزو بهترین وکیل‌های تهران به‌شمار می‌آید.

همچنین بخوانید :  10 کلینیک زیبایی برتر در تهران

دکتر صالحی فر، تعداد زیادی کتاب و مقاله علمی در حوزه حقوق نوشته و به عنوان استاد مدعو و پژوهشگر برتر در دانشگاهها و موسسات علمی در سراسر جهان از جمله سوئد، آلمان، استرالیا و نیوزیلند دعوت شده است.

تخصص اصلی وی در دعاوی مالکیت، اراضی، مالی، تجاری، شرکت‌ها و غیره بوده و رزومه علمی برجسته، شهرت خوب و تجربه عملی در پرونده های قضایی منجر به رضایت کامل موکلین شده است. دفتر وکالت دکتر علیرضا صالحی فر متعهد است که بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی را ارائه کند و در سراسر کشور رضایت کامل موکلین را به دست آورد.

شماره تماس: 09120567200 – 09120567300

آدرس دفتر: تهران، خیابان مطهری، کوچه مهرداد، نبش کوچه درفش، پلاک ۴ (ساختمان مهرداد)، طبقه ۴، واحد ۱۰

 

 

۹. آقای دکتر روح اله کریمی

معرفی وکیل های معروف وکیل تهران - روح الله کریمی
معرفی وکیل های معروف وکیل تهران – روح الله کریمی

آقای دکتر روح اله کریمی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، استاد دانشگاه و دارای دکترای تخصصی حقوق خصوصی هستند. سوابق حرفه‌ای آقای دکتر روح اله کریمی عبارتند از:

– تجربه‌ی نزدیک به دو دهه در وکالت تخصصی در انواع دعاوی حقوقی و کیفری در کلیه مراجع قضایی بدوی و تجدیدنظر، دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری.

– فعالیت به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شرکت‌های تجاری و صنعتی بزرگ کشور از سال ۱۳۸۶ تاکنون.

– کسب آراء متعدد در انواع پرونده‌های حقوقی و کیفری به نفع موکلان.

– تدریس دروس تخصصی حقوق در دانشگاه‌های استان تهران.

– مدرس کارگاه‌های آموزشی فنون دفاع در دادگاه و تکنیک‌های تنظیم دادخواست و شکواییه.

– نویسنده کتاب “فنون سخنوری و دفاع در محاکم قضایی”.

همچنین دفتر دکتر کریمی شامل یک تیم حرفه‌ای از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی بوده که با هماهنگی و همکاری مستقیم دکتر روح اله کریمی، به موکلین در رسیدن به هدف و دفاع از حقوق آنها کمک می‌کنند.

برای دریافت وکالت و استفاده از مشاوره دکتر کریمی یکی از بهترین وکیل‌های تهران، می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۰۰۵۰۷ – ۰۹۹۰۹۳۹۰۲۱۷

آدرس دفتر وکالت: تهران، میدان ونک، بین چهارراه آفریقا و گاندی شمالی، پلاک ۵۹، طبقه ۴، واحد ۱۷

 

 

۱۰. دکتر مجتبی محمدی

معرفی وکیل های معروف وکیل تهران - مجتبی محمدی
معرفی وکیل های معروف وکیل تهران – مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی، یکی دیگر از بهترین وکیل‌های تهران بوده که او وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران نیز است. ایشان همچنین عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز هستن . علاوه‌بر این، دکتر محمدی دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی نیز هستند. بعضی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

– مشاوره حقوقی در سازمان لیگ فوتبال ایران

– مشاوره حقوقی در سندیکای بیمه گران ایران

– مشاور حقوقی در سازمان بنادر و دریانوردی

– مدیر حقوقی در شرکت پترو امید آسیا

– مدیر حقوقی در شرکت سیمان شمال

– مدیر حقوقی در شرکت سیمان هرمزگان

– مشاوره حقوقی در هلدینگ سرمایه‌گذاری امید (بانک سپه)

– مشاور حقوقی در کمیسیون حقوق بشر

– وکیل در چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین‌المللی با گرید یک

آدرس:

1.سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴

تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳

تلفن تماس: 22093600 – 22093700

2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهارراه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12

تلفن تماس: 44969001 –44969002

 

 

وب گردی

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. معیارتون برای انتخاب این وکیل ها چی بوده؟
    تعداد پرونده ها؟ خیلی از وکیل ها رو من میشناسم که نامی هستن توی تهران و اسمشون توی این لیست نیست.

    1. دوست عزیز عوامل متعددی برای انتخاب افراد این لیست مد نظر قرار گرفته شده.
      بله. همون طور که اشاره کردین یکی از فاکتور های مهم انتخاب وکلای خوب، تعداد پرونده های موفق آنها بوده. اما عوامل دیگری، چون اساتید دانشگاه، عضویت در کانون وکلا، امتیازات آنها و… مد نظر قرار گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا