معرفیمعرفی اشخاص

بهترین سئو کارهای خانم ایران

10 سئو کار برتر زن ایران

در ادامه مقاله اول که به معرفی بهترین سئو کارهای مرد ایرانی پرداختیم، قصد داریم در این تاپ تن از تاپ تینگ به معرفی بهترین سئو کار های زن ایران بپردازیم.
طبیعتا فاکتور های مختلفی برای انتخاب این افراد وجود داشت که ما از این بین، به فاکتور هایی چون : تعداد پروژه های انجام داده شده، اندازه پروژه ها، معرفی افراد در شبکه های اجتماعی و… اکتفا کردیم. امیدواریم این لیست کمکی به صاحبان کسب و کارهایی کرده باشند که به دنبال انتخاب کارشناسان زن سئو در ایران هستند.

 

1- زهره امیدی – بهترین سئو کار زن ایران

زهره امیدی - بهترین سئو کار زن ایرانی
زهره امیدی – بهترین سئو کار زن ایرانی

زهره امیدی یکی از بهترین سئوکار های خوب زن ایران است که با به ثمر رساندن پروژه های بزرگی در داخل و خارج از کشور، رزومه قوی در این حوزه را داراست. سرکار خانم زهره امیدی، علاوه بر فعالیت چند ساله در حوزه سئو و بهینه سازی سایت ها برای موتور های جست و جو، از معدود خانم هایی است که به صورت تخصصی در حوزه دیجیتال مارکتینگ و همچنین تحلیل و بررسی و مشاوره کسب و کار ها تجربه کاری موفق دارد.

از جمله پروژه های بزرگ او میتوان به وب سایت آریا پلیمر، لینکیار و… اشاره کرد.

راه های ارتباطی :

وب سایت : زهره امیدی

 

2- مهناز محمدی – سئوکار خانم ایران

بهترین سئو کار زن ایران - مهناز محمدی
بهترین سئو کار زن ایران – مهناز محمدی

سرکار خانم مهناز محمدی یکی از موفق ترین و نام آشنا ترین سئوکار زن ایران است که با پروژه های بزرگی چون : دیجیاتو، ویجیاتو و… شناخته میشود. خانم محمدی نیز یکی دیگر از سئوکار های خوش فکر ایرانی است که علاوه بر سئو در حوزه دیجیتال مارکتینگ نیز دستی بر آتش دارد و هم اکنون نیز مدیر مارکتینگ مجموعه اینترک نیز است.

همچنین بخوانید :  معرفی 10 سایت معتبر طراحی سایت در ایران

 

3- الهام کشاورز – سئو کارهای خانم ایران

الهام کشاورز - بهترین سئوکاران خانم ایرانی
الهام کشاورز – بهترین سئوکاران خانم ایرانی

الهام کشاورز نیز یکی دیگر از سئوکارهای خوب ایران به شمار میرود. او دانش آموخته رشته مدیریت MBA بوده و به عنوان یکی از سئوکاران خانم با سواد در حوزه مدیریت بازرگانی و دیجیتال مارکتینگ شناخته میشود. از جمله نمونه کار های وی میتوان به : مدیر وب، کندو و رکس سئو اشاره کرد.

 

4- سمیرا افسری – سئو کارهای زن ایران

بهترین سئو کار خانم ایران - سمیرا افسری
بهترین سئو کار خانم ایران – سمیرا افسری

اگر فاکتور تعداد پروژه و کیفیت پروژه را در نظر بگیریم، شاید خانم افسری را بتوانیم یکی از افراد بزرگ سئو در ایران بدانیم، او در پروژه های بزرگی چون : ایران سرور، هتل آنلاین و خبر فوری نیز سابقه مدیریت سئو داشته است.

 

5- نسرین ظریف – سئو کار خانم ایران

سئو کار خانم ایران - نسرین ظریف
سئو کار خانم ایران – نسرین ظریف

خانم ظریف را میتوان یکی از قدیمی های حوزه سئو دانست، خانم ظریف بر خلاف قالب سئو کار های خانم که با مجموعه های بزرگ یا به صورت فریلنسری کار میکنند، ایشان مجموعه مارکتینگ خود را داشته و با تیم مجرب خود پروژه های بزرگ و موفقی را به ثمر رسانده است.

 

6- نیکا تهرانی -سئو کار زن ایران

سئو کار زن ایران - نیکا تهرانی
سئو کار زن ایران – نیکا تهرانی

خانم کرمی نیز یکی دیگر از سئوکار های زن با سابقه ایرانی است که علاوه بر پذیرش پروژه های سئو، در حوزه تدریس سئو نیز فعالیت دارد و شاید جز معدود خانم های سئو کار ایران باشد که به آموزش سئو میپردازد. سرکار خانم تهرانی، پروژه های بزرگی چون تخفیفان و آچاره را در پرونده کاری خود دارد.

 

7- فائزه اعلمی – سئو کاران زن ایران

سئو کار زن ایرانی - فائزه اعلمی
سئو کار زن ایرانی – فائزه اعلمی

شاید اگر بخواهیم در یک جمله او را تعریف کنیم، باید بگوییم ” سئوکار باسواد” – فائزه اعلمی نیز از دیگر سئوکار های با سواد و با تحصیلات اکادمیک در حوزه آی تی است. ایشان در پروژه های مختلفی به عنوان کارشناس سئو و بهینه سازی وب سایت فعالیت داشته، اما بیشتر او را با مجموعه شخصی اش، یعنی هشتگلند میشناسند.

همچنین بخوانید :  معرفی 10 بهترین سایت های آموزش آنلاین ایران

 

8- پرستو سطوتی – سئو کاران خانم ایران

سئوکاران زن ایرانی - پرستو سطوتی
سئوکاران زن ایرانی – پرستو سطوتی

به شخصه میتوانم بگویم که کمتر سئو کار موفقی دیده ام که برنامه نویس حرفه ای هم باشد (حتی در آقایان و به طور کلی در جامه و اکو سیستم سئو). اما پرستو سطوتی یکی از سئوکاران موفق خانم ایران است که در حوزه برنامه نویسی نیز تخصص دارد. پروژه های موفقی چون : کتونی باز، تعمیره و… در پرونده ایشان مشاهده میشود.

 

9-  نفس هاشمیان – سئو کاران خانم ایرانی

بهترین سئوکاران خانم ایران - نفس هاشمیان
بهترین سئوکاران خانم ایران – نفس هاشمیان

نفس هاشمیان را یکی از سئوکار های موفق ایرانی در وب انگلیسی میدانند. ایشان جز معدود سئو کار های ایرانی است که پروژه های موفقی در سئو در عرصه بین المللی دارد، خانم هاشمیان همچنین جز معدود سئو کار های موفق ایرانی است که در حوزه های چالش برانگیز، ارز های دیجیتال وارد شده و پرونده موفقی دارد.

 

10- ندا خالقی – سئو کاران زن ایرانی

بهترین سئوکاران زن ایران - ندا خالقی
بهترین سئوکاران زن ایران – ندا خالقی

سر کار خانم ندا خالقی نیز از موفق های حوزه بازاریابی دیجیتال و همچنین سئو سایت در ایران به شمار میرود. پروژه های مختلف سئوی ایشان در پروژه های مختلف نشان از سابقه کار و تجربه بالای ایشان در حوزه سئو دارد.

 

وب گردی

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

    1. دوست عزیز این موارد جز حریم خصوصی محسوب میشه و ما نمیتونیم کاری بکنیم.
      اما شما میتونید با یک جست و جوی ساده توی تلگرام یا گوگل، سایت هاشون یا راه های ارتباطی این افراد رو پیدا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا