سبک زندگیفناوریمسافرت

10 کشتی بزرگ کروز ساخته شده در جهان

بزرگترین کشتی های کروز دنیا

به طور میانگین هر دو سال یکبار مهندسین کشتی سازی، یک کشتی کروز تولید و روانه بازار میکنند. این عدد خود گویای سختی ها و هزینه های بالای ساخت این نوع از کشتی است، در این مقاله قصد معرفی 10 کشتی کروز بزرگ دنیا را داریم، در ادامه با تاپ تینگ همراه باشید.

 

اندازه و ابعاد این نوع از کشتی ها به قدری بزرگ است که خارج از تخیل یک نفر، سوالی که ذهنش را درگیر میکند این است که چگونه میتواند همچین کشتی غول پیکری، روی آب بایستد؟ این کشتی های کروز، واقعا یکی از بزرگترین شاهکارهای مهندسی هستند که بعضی اوقات به شدت نادیده گرفته می شوند. البته هربار که یک کشتی جدید کروز ساخته می شود، نه تنها بزرگتر بلکه بهتر از پیشین آن است.

آنچه که اشخاصی که در ایام تعطیلات در دریا باید بدانند، این واقعیت است که ایمنی برای این کشتی ها در همه زمان ها بالا است. همه انواع اشتباهاتی وجود دارد که می تواند اتفاق بیفتد اما هر بار که یک طراحی جدید ایجاد می شود ایمنی همیشه به سطح بعدی برسد.

 

 

10 – بزرگترین کشتی های کروز دنیا – حماسه نروژی

 

بزرگترین کشتی های کروز دنیا - حماسه نروژی

حماسه نروژی به ما شروع تازه ای از فهرست غالب سلطنتی کارائیب می دهد. این فاصله باور نکردنی 1081 فوت است و هنوز هم یکی از بزرگترین شگفتی هاست.

 

 

9- آزادی دریاها – یکی از بزرگترین کشتی های کروز دنیا

آزادی دریاها - یکی از بزرگترین کشتی های کروز دنیا

آزادی دریاها اولین بار از هشت کشتی کشتی Royal Caribbean Cruise در فهرست است و به اندازه کافی جالب توجه است، این همان طول 1112 متر به عنوان کشتی بعدی در لیست است. این فقط یک سال پس از آن راه اندازی شد و یک برخورد فوری با دوستداران کروز بود.

همچنین بخوانید :  10 اقامتگاه بومگردی ایران

 

8- آزادی دریاها 2

آزادی دریاها - یکی از بزرگترین کشتی های کروز دنیا

آزادی دریاها یکی دیگر از هشت کشتی کروز کارائیب سلطنتی است که این فهرست را اداره می کند. این با طول باور نکردنی 1112 فوت است.این یکی از بزرگترین عینک ها در زمان ایجاد آن در سال 2006 بود، اما به سرعت اخبار قدیمی تبدیل شد.

 

7- فرار نروژی – کشتی های بزرگ کروز دنیا

7- فرار نروژی - کشتی های بزرگ کروز دنیا

فرار نروژی ما را یکی دیگر از استراحت کارائیب سلطنتی و در حالی که آن طول کوچکتر در 1،069 فوت است ما بزرگتر از کشتی های فوق ذکر شده به دلیل توزیع ناخالص خود را 165،157 GT در نظر گرفته شده است.

 

6 – سرود سرزمین های دریایی – کشتی های بزرگ کروز دنیا

سرود سرزمین های دریایی - کشتی های بزرگ کروز دنیا

درست مثل این است که ما به تیم کارتیه سلطنتی می رویم، جایی که ما برای بقیه لیست ها باقی خواهیم ماند. سرود دریاها دارای ظرفیت ناخالصی 168666 متر در طول 1،139 فوت است.

 

 

5- بذ ر دریا – کشتی های بزرگ کروز دنیا

بذ ر دریا - کشتی های بزرگ کروز دنیا

بذر از دریاها توزیع همان غنای سرود دریاها سهام، با این حال، طولانی تر از برادر خود را با طول 1،142 فوت است.

 

4- کوانتوم دریاها – کشتی های بزرگ کروز دنیا

کوانتوم دریاها - کشتی های بزرگ کروز دنیا

کوانتومی دریاها ابعاد کلی همانند سرود دریاها را به اشتراک می گذارد و باید اشاره کرد که سه تن از این کشتی ها تنها یک سال از هم جدا شده اند.

 

 

 

3- Oasisدریاها – کشتی های بزرگ کروز دنیا

Oasisدریاها - کشتی های بزرگ کروز دنیا

Oasis of Seas در سال 2009 یک تغییر دهنده ی بازی برای Royal Caribbean بود. در هنگام رتبه بندی بزرگترین کشتی های کروز در جهان، نقطه اول را در نظر گرفت. این ظرفیت ناخالصی 225،282 متر را در طول 1،187 فوت دارد.

همچنین بخوانید :  10 روش تاثیر گذار بری نوشتن کپشن اینستاگرام

 

 

2- جذابیت دریاها – کشتی های بزرگ کروز دنیا

جذابیت دریاها - کشتی های بزرگ کروز دنیا

بعد از اینکه Oasis of the Seas نوار را تنظیم کرد، کارائیب سلطنتی تنها می توانست بالا برود. در سال 2010 آنها توانستند Oasis را با Allure of the Seas متصل کنند. این کشتی برابر با Oasis دریاها در طول و حجم ناخالص است.

 

1- هماهنگی دریاها – کشتی های بزرگ کروز دنیا

بزرگترین کشتی های کروز دنیا - حماسه نروژی
بزرگترین کشتی های کروز دنیا – حماسه نروژی

کارائیب سلطنتی به طور چشمگیری حجم ناخالص را برای هماهنگی دریاها با 226،963 عظیم افزایش داد. با وجود این، کشتی تنها 1.1 فوت طول دارد. این در حال حاضر بزرگترین کشتی کروز در جهان در زمان انتشار این مقاله است.

 

 

 

0

User Rating: 4.6 ( 1 votes)
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا