پزشکی

10 جراح بینی برتر در ایران

بهترین پزشکان عمل بینی

عمل بینی یکی از مهمترین و پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی در جهان است که در ایران نیز به‌ویژ در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. از همین رو ضروری دانستیم 10 جراح برتر بینی را معرفی کنیم تا افرادی که به دنبال عمل بینی هستند راحت‌تر پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنند.

به همین منظور در ادامه تاپ تینگ مقاله‌ای با محتوای راهنمای جامع انتخاب جراح بینی برتر برای افرادی که قصد عمل بینی دارند گردآوری کرده است. در ابتدا به معرفی 10 پزشک برتر در زمینه جراحی بینی پرداخته می‌شود سپس نکاتی برای انتخاب پزشک برتر در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

معرفی 10 پزشک جراح بینی و نکات ضروری در انتخاب دکتر عمل بینی
معرفی 10 پزشک جراح بینی و نکات ضروری در انتخاب دکتر عمل بینی
 1. دکتر فرشته عبدالمطلبی: وی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و سر و گردن و فارغ‌التحصیل پزشک عمومی از دانشگاه ایران در سال ۱۳۸۳ است و در سال 89 نیز تخصص خود در زمینه گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را از دانشگاه تهران گرفته است.
 2. دکتر عطاالله حیدری: وی مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را در سال 82 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرد سپس در سال ۱۳۹۰ دکترای تخصصی جراحی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بیمارستان شهدای تجریش تهران گذراند و در سال ۱۳۹۴ با مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی از دانشگاه شهید بهشتی و بیمارستان ۱۵ خرداد تهران فارغ التحصیل شد.
 3. دکتر عطاالله حیدری در تیم جراحان پلاستیک مناطق محروم، انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و انجمن جراحان دست ایران عضو است. دکتر حیدری با تجربه‌های فراوان و فعالیت‌های درخشان خود در زمینه جراحی‌های پلاستیک، زیبایی و ترمیمی در مراکز درمانی شهر تهران به فعالیت پزشکی مشغول است.
 4. دکتر سعید مرزبان: فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی است که در سال 1383 مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک و زیبایی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اخذ کرده است. دکتر مرزبان عضو انجمن بین المللی جراحان زیبایی (ISAPS)، عضو انجمن جراحان زیبایی بینی اروپا و هم چنین عضو انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک ایران است.
 5. دکتر شاهین کریمیان: در سال ۱۳۷۱ مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده است سپس در سال ۱۳۷۶ دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران گرفته است و در سال ۱۳۸۲ نیز با فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده است. هم چنین وی عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و عضو انجمن بین‌المللی جراحان زیبایی است.
 6. دکتر سید محمد مقدسی: وی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی در تبریز است که با بیش از بیست سال سابقه در زمینه جراحی رینوپلاستی و گذراندن دوره‌ها، کارگاه‌ها وکنفرانس‌های بین المللی متعدد جراحی بینی، رینوپلاستی مدرن و پیشرفته، جراحی سینوس‌ها و آندوسکوپی سینوس ها، فعالیت می‌کند.
 7. دکتر شهریار حدادی: وی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی است دکتر حدادی فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی با رتبه برتر از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، فارغ التحصیل جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، استادیار جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان رازی، عضو فعال انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران است.
 8. دکتر شاهین شمس: وی استادیار دانشگاه و فوق تخصص جراحی فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران است. ناگفته نماند که دکتر شاهین شمس، نفر اول بورد تخصصی جراحی فک و صورت و عضو هیات علمی دانشگاه نیز است.
 9. دکتر مجید نداف کرمانی: وی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی دارد. دکتر نداف کرمانی پس از اتمام دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی، دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی خود را در دانشگاه شهید بهشتی به پایان رساند. وی عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران است.
 10. دکتر امیر رضا معتبر: فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی است. دکتر امیر رضا معتبر عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران است وی مدرک بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک را با رتبه برتر از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشت را دارد. همچنین ایشان عضو هیئت علمی و استادیار دانشکده پزشکی نیز است.
همچنین بخوانید :  10 کلینیک زیبایی برتر در تهران
جراحان برتر بینی در ایران
جراحان برتر بینی در ایران

اهمیت انتخاب جراح خوب برای عمل بینی

انتخاب جراح ماهر و با تجربه برای عمل بینی اهمیت بسیاری دارد، زیرا نتیجه عمل بر روی ظاهر شما تاثیر بسیاری می‌گذارد و از آنجایی که اولین استدلال افرادی که بینی خود را عمل می‌کنند زیباتر شدن است، بنابراین انتخاب پزشک خوب ضروری است. همچنین مهارت جراح در برخورد با مشکلات احتمالی طی عمل بسیار مهم است.

به عبارتی عمل بینی یکی از عمل‌های رایج جراحی زیبایی است که برای اصلاح شکل بینی انجام می‌شود. انتخاب جراح برتر برای این عمل، بسیار مهم است، زیرا این عمل مستلزم مهارت و تخصص بالای جراح است و هر گونه خطا در انجام آن ممکن است به شدت تاثیر گذار باشد.

از همین رو در ادامه به دلایل اصلی برای انتخاب جراح برتر برای عمل بینی پرداخته خواهد شد:

 • تخصص و تجربه: جراحان برتر برای عمل بینی تخصص و تجربه بالایی دارند. آنها با انجام عمل‌های بینی متعدد، مهارت لازم برای انجام این عمل را به دست آورده‌اند. همچنین، جراحان برتر دارای آخرین دانش و تکنولوژی‌های پزشکی هستند و از تجهیزات پیشرفته‌ای برای انجام عمل استفاده می‌کنند.
 • نتایج بهتر: جراحان برتر برای انجام عمل بینی با دقت بالا و به کمک تکنولوژی‌های پیشرفته، نتایج بهتری از نظر ظاهری و عملکردی ایجاد خواهند کرد. در صورتی که عمل به نحو درست انجام نشود، ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی مانند تنگی نفس و یا عفونت شود.
 • روابط بیمار-پزشک: انتخاب جراح برتر برای عمل بینی، برای بیماران امکان برقراری رابطه خوب با پزشک را فراهم می‌کند. برای انجام یک عمل بینی، بیمار باید با جراحی که او را انتخاب کرده است، اعتماد کامل داشته باشد. در این موارد، انتخاب جراح برتر که با بیمار با احترام رفتار می‌کند و به نظرات و نیازهای او گوش می‌دهد، می‌تواند بهبود قابل توجهی در روابط بین بیمار و پزشک ایجاد کند.
 • مسئولیت‌پذیری: جراحان برتر برای انجام عمل بینی، مسئولیت‌پذیری بالایی دارند. آنها به مراقبت از بیماران خود پایبند هستند و در صورت وقوع هرگونه مشکل، پیگیری و درمان آن را به دقت انجام خواهند داد.
همچنین بخوانید :  10 کلینیک زیبایی برتر در تهران

در نتیجه، انتخاب جراح برتر برای انجام عمل بینی بسیار مهم است. انتخاب یک جراح با تخصص و تجربه بالا، نتایج بهتر را فراهم خواهد کرد و باعث افزایش اعتماد بیمار به پزشک خود خواهد شد.

نکات ضروری برای انتخاب بهترین پزشک عمل بینی
نکات ضروری برای انتخاب بهترین پزشک عمل بینی

نکات ضروری انتخاب جراح برتر

از آنجایی که برخی افراد ممکن است پس از عمل بینی دچار برخی عوارض و تبعات می‌شوند بهتر است پیش از اقدام به جراحی تمام جوانب آن را به خوبی بسنجند و نهایتا با دقت و تحقیق درست، پزشک مورد نظرشان را انتخاب کنند، از همین رو در ادامه چند نکته مهم برای انتخاب جراح برتر برای عمل بینی بیان می‌شود.

1- تحقیق: قبل از انتخاب جراح برای عمل بینی، باید تحقیقات لازم را انجام دهید. می‌توانید با مطالعه نظرات و تجربیات دیگران درباره جراحان مختلف، بازخوردهای آنها و نتایج آنها، بهترین جراح را برای خود انتخاب کنید.

2- تجربه و تخصص: جراحان با تجربه و تخصص بالا، احتمالا نتایج بهتری برای شما ایجاد خواهند کرد. تخصص جراح در زمینه جراحی بینی و تجربه آن در انجام این عمل، نقش مهمی در موفقیت عمل ایفا می‌کنند.

3- مدارک و مجوزها: بررسی مدارک و مجوزهای جراح، از جمله مدرک تحصیلی، گواهینامه تخصصی، مجوز پزشکی و مجوز از انجمن جراحان پلاستیک، می‌تواند به شما کمک کند تا از صلاحیت جراح مطمئن شوید.

4- ملاقات و مشاوره: ملاقات با جراح قبل از عمل بینی و بحث درباره مشکلات شما و گزینه‌های درمانی مختلف، می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیم درستی بگیرید و با جراح خود ارتباط برقرار کنید.

5- تجهیزات و تکنولوژی: آیا جراح از تجهیزات و تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده می‌کند؟ آیا از تکنیک‌های جدید در جراحی بینی آگاه است؟ بررسی این موارد، می‌تواند به شما کمک کند تا جراحی با بهترین روش‌ها و تجهیزات انجام شود.

همچنین بخوانید :  10 کلینیک زیبایی برتر در تهران

6- رابطه بین جراح و بیمار: انتخاب یک جراح با رفتار حرفه‌ای و دوستانه، می‌تواند به شما اعتماد بیشتری به جراحی و پزشک خود بدهد. برای برقراری رابطه خوب با جراح، می‌توانید از او سوالات خود را بپرسید و از پاسخ‌های او راضی شوید.

با توجه به این نکات، شما می‌توانید جراح برتری را برای عمل بینی خود انتخاب کنید و با خیال راحت زیبایی و سلامت خود را به دست وی بسپارید.

وب گردی
دکمه بازگشت به بالا